O NAS

Kim jesteśmy?

Każdy pracodawca / właściciel firmy musi zapewnić swoim pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy. Z tego względu powinien przestrzegać określonych szczegółowo przepisów dotyczących obszaru BHP, ochrony przeciwpożarowej czy środowiska. Można się w tym pogubić – ale od zachowania porządku w tej kwestii jest Betprim Safety!

Nie musisz od razu zatrudniać etatowego pracownika Służby BHP, aby zapewnić sobie i swoim pracownikom właściwe warunki pracy. Postaw na outsourcing w naszym wykonaniu – wszystkie sprawy związane z BHP zostaną załatwione z pasją! Mając ponad 20-letnią praktykę i zdobyte doświadczenie podczas współpracy zarówno z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami, zajmiemy się obsługą stałą i jednorazową firm. Przeprowadzimy obligatoryjne szkolenia wstępne i okresowe, kontrole warunków pracy, nadzór inwestycji lub remontów oraz pomoc przy uzyskaniu odpowiednich kwalifikacji zawodowych dla pracowników. Dzięki nam, Twoja firma będzie funkcjonować poprawnie, a pracownicy pracować bezpiecznie!

Dlaczego my?

Doświadczenie

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie BHP w sektorze serwisu urządzeń energetycznych i branży budowlanej. Jesteśmy profesjonalną firmą, na którą możesz postawić bez zmartwień i obaw.

Terminowość

Dla nas terminowość to jeden z wyznaczników profesjonalizmu. Nie lubimy się spóźniać (nawet do biura!), więc Twoje zlecenie z pewnością zostanie wykonane na czas.

Zaufanie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że czasami kwestie BHP mogą być delikatne – możesz nam zaufać! Zapewniamy dyskrecję i odpowiednie podejście.

Długofalowe relacje

Uwielbiamy ludzi! Wieloletnia współpraca z firmami branży włókienniczej, zakładami handlowymi i służbą zdrowia to potwierdzenie tego, że stawiamy na trwałe relacje.

Obsługa BHP na najwyższym poziomie!